Pralines
Pralines
Regular price
$12.00 USD
Regular price
Sale price
$12.00 USD
Unit price
/
per
Our nod to the host city. Sweet bites of sugar and pecans. The only food I insist on whenever we go to Louisiana. There are 6 pralines for $12. (GF)